Rüya Tabirleri / kedi rüyaları / Rüyada kedi resmi görmek

Rüyada kedi resmi görmek

Rüyada kedi resmi görmek tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, ardından birçok konuda yardımcı olacağına, maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına, rekabet edebilme gücünün artacağına, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına inanılmaktadır.

Rüyada kedi resmi gördüyseniz

  • Ani hareketlerde bulunmadan veya ani tepkiler vermeden önce, olumsuz sonuçlarını gözden geçirmeniz gerekiyor.
  • Çok fazla sayıda iş, rahatsız edici durum veya bir sürü detayla uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada kedi resmi çizmek rüya sahibi kişi için mutlu ve güzel günlerin geleceğine, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, işlerin bu yüzden epey aksayacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, birçok işin birlikte yapılacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada telefonda kedi resmi görüldüyse yeni çalışmalar ortaya konacağına, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, endişe ettiği işlerin son bulacağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments