Rüya Tabirleri / et rüyaları / Rüyada kedi köpek eti görmek

Rüyada kedi köpek eti görmek

Rüyada kedi köpek eti görmek başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, zararının büyük olacağına, bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına işarettir.

Rüyada kedi köpek eti gördüyseniz

  • İvme kazanan konulara ilgi göstermenizde fayda var.
  • Son dakikada bir program değişikliği yapmanız gerekebilir.

Rüyada kedi köpeğe et vermek rüyayı gören için ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına, çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, kısmetinin açık olacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments