Rüya Tabirleri / kan rüyaları / Rüyada kedi kan görmek

Rüyada kedi kan görmek

Rüyada kedi kan görmek kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kedi kan gördüyseniz

  • Sağlığınız konusuna özen gösterin.
  • İşinizi veya sağlığınızı ilgilendiren değişiklikler yapmanız gerekiyor.

Rüyada kediden kan aktığını görülmesi iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada kediden kan gelmesi sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, bir sebeple uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, dünya hayatından yana da razı geleceğine, sıkıntılarının daha da artacağına, derde ve kedere düşeceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada kedinin kan emmesi bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kedinin kan kusması çok kişi ile iş yapmanın hem avantajlarını hem de dezavantajlarını yaşayacağına, kendisine ev alacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada kedinin kan kustuğunu görmek gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kediyi kanlar içinde görülmesi sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments