Rüya Tabirleri / kavga rüyaları / Rüyada keçi kavgası görmek

Rüyada keçi kavgası görmek

Rüyada keçi kavgası görmek rüya sahibinin kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına, herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, kişinin kazancının artacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada keçi kavgası gördüyseniz

  • Sinirlerinize hakim olabilirseniz daha az hasar yapmış olursunuz.
  • Fazla bonkör veya fazla iyi tavırlarınız karşı taraf tarafından suistimal edilebilir.

Rüyada keçilerin kavga ettiğini görüldüyse gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments