Rüya Tabirleri / halı rüyaları / Rüyada kaynananın halı yıkadığını görmek

Rüyada kaynananın halı yıkadığını görmek

Rüyada kaynananın halı yıkadığını görmek dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, yeni işlere atılacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, bir ömür olacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaynananın halı yıkadığını gördüyseniz

  • Herkes kendi konularıyla veya fikirleriyle o kadar meşgul ki, gazeteye ilan vermediğiniz sürece taleplerinizin ya da ihtiyaçlarınızın farkına varmaları zor olabilir.
  • Ek sorumluluk veya görevler söz konusu olabilir.

Rüyada kaynananın halı yıkaması yaşanan tatsız bir olaydan ötürü umutsuzluk yaşanacağına, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, rakiplerin oyununa gelineceğine, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına, sorunların bu sayede ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments