Rüya Tabirleri / kaymak rüyaları / Rüyada kaymak tutmuş süt görmek

Rüyada kaymak tutmuş süt görmek

Rüyada kaymak tutmuş süt görmek dünyasının bir anda değişeceğine ve çok farklı bir kişi olacağına, işlerine yeni işler katacağına, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, satışlarının ya da üretiminin artacağına, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine işarettir.

Rüyada kaymak tutmuş süt gördüyseniz

  • Evinizde duygusal iniş çıkışlar yaşanabilir.
  • Gayret göstermeniz durumunda evinizde veya yaşadığınız yerde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada dibi tutmuş süt görüldüyse yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, ileride saygın bir kimse olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments