Rüya Tabirleri / ikram rüyaları / Rüyada kayısı ikram etmek

Rüyada kayısı ikram etmek

Rüyada kayısı ikram etmek yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kayısı ikram etmek gördüyseniz

  • Tartışmalı ortamlar, tartışmacı kişiler veya sizin asla davranmayacağınız şekilde davrananlar sizi kızdırabilir.
  • Şanslar ardı ardına gelebilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada kuru kayısı ikram etmek yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine, hayırlı haberler duyacağına, haneye bereket geleceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, darlık çektiği günlerini unutacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments