Rüya Tabirleri / kavun rüyaları / Rüyada kavun yerken görmek

Rüyada kavun yerken görmek

Rüyada kavun yerken görmek kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kavun yerken gördüyseniz

  • Duygusal uyuşmazlıklar bazı sıkıntılara neden olabilir.
  • İnsanlara dünyayı kurtarmayı dahi önerseniz, sadece siz söylediğiniz için, sizin arkanızdan gelmek veya sizin istediğiniz yollardan ilerlemek istemeyebilirler.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada kavunu yere atmak ekmeksiz ve aşsız kalacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine, iki tarafın da çok sevineceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, anne baba duasının alınacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
toprak

merhabalar rüyamda balık yemeye gitmişiz ailemle,kızarmış mezgit balığı yedim içi sütbeyazıydı balığın.,sonra dilimlenmiş kavun tabağı geldi,ama çekirdeklerini almamışlar kavunun üstünde duruyor sapsarı büyük çekirdekler.bütün tabak kavunu ben yedim rüyamda kavunun çekirdeğinide yedim.ama kavunun çekirdeği bal gibi ahh diyorum niye buzamana kadar atmışız bunları

Anonim

tuaf ruyaymis