Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada kavga eden arkadaş görmek

Rüyada kavga eden arkadaş görmek

Rüyada kavga eden arkadaş görmek huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kavga eden arkadaş gördüyseniz

  • Belli olaylara gerçekçi yaklaşmak durumundasınız.
  • Herkesi kendiniz gibi görmemelisiniz.

Rüyada kavga ettiğin arkadaşınla konuşmak kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kavga eden arkadaşını ayırmak üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kavga ettiğin arkadaşınla barışmak sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, yanlış yönde kararlar verileceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments