Rüya Tabirleri / et rüyaları / Rüyada kasapta çiğ et görmek

Rüyada kasapta çiğ et görmek

Rüyada kasapta çiğ et görmek hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kasapta çiğ et gördüyseniz

  • İşinizi ilgilendiren ilginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz veya fırsat yakalamak için çalışmalısınız.
  • İmkan bulursanız çevrenizden uzak olmanız sizi istemediğiniz kimselerle karşılaşmaktan kurtarabilir.

Rüyada kasaptan çiğ et alındığında yapılan yanlışlardan dönülerek çok daha sakin ve aklı başında bir hayat sürdürüleceğine, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine ve çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments