Rüya Tabirleri / kasa rüyaları / Rüyada kasada bozuk para görmek

Rüyada kasada bozuk para görmek

Rüyada kasada bozuk para görmek fırsatların heba edileceğine, işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kasada bozuk para gördüyseniz

  • Fazla tereddüt etmemelisiniz.
  • Yeni bir işe girmeniz ya da mevcut işinizde yeni birşeyler yapmanız olasıdır.

Rüya tabirlerine göre rüyada kasaya bozuk para koymak helal ekmek yiyeceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments