Rüya Tabirleri / göz rüyaları / Rüyada kaş göz görmek

Rüyada kaş göz görmek

Rüyada kaş göz görmek dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kaş göz gördüyseniz

  • Doğrudan bilgiye ulaşırken veya ortak kaynaklarla ilgili tartışmalar esnasında problemler oluşabilir.
  • Sizin için angarya olmanın üstüne çıkamayan işleri bir kenara bırakmak isteyebilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada kaş göz çizmek eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments