Rüya Tabirleri / fare rüyaları / Rüyada karnında fare görmek

Rüyada karnında fare görmek

Rüyada karnında fare görmek maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, Allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, hayattan bıkmasına neden olacağına, yolunda giden hayatın bozulacağına, çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada karnında fare gördüyseniz

  • Herkes gibi davranmak zorunda değilsiniz.
  • Aldığınız bazı başarıların keyfine vermek isteyeceksiniz.

Rüyada karnına fare girmesi hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada karnından fare çıkması rüyayı gören için bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine, malın bereketinin artmasına, heyecan ve hareketlilik geleceğine, içinin huzurla dolacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments