Rüya Tabirleri / cenin rüyaları / Rüyada karnında cenin görmek

Rüyada karnında cenin görmek

Rüyada karnında cenin görmek kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına ve olumlu şekilde etkileneceğine, canını sıkan şeyleri yeneceğine delalettir.

Rüyada karnında cenin gördüyseniz

  • Alışılmadık yollardan ilerlemeniz veya değişik yöntemler kullanmanız ilginç kişilerle tanışmanızı veya değerli tecrübeler kazanmanızı sağlayabilir.
  • Olumlu seçenekleri değerlendirmelisiniz.

Rüyada anne karnında cenin görmek yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, işlerini düzene sokacağına, işlerin kara geçeceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments