Ana sayfa » Karı rüyaları » Rüyada karısının kavga ettiğini görmek

Rüyada karısının kavga ettiğini görmek

Rüyada karısının kavga ettiğini görmek malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, emeklerinin yarıda kalacağına, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine yorulur.

Rüyada karısının kavga ettiğini gördüyseniz

  • Düşüncelerinizi yeniden gözden geçirin.
  • Belli konularda ilerleme kaydetmek üzeresiniz.

Rüyada kocanın karısıyla kavga etmesi hayatından ve şansından yana razı geleceğine, kötü kişilerden uzak durulacağına, işlerin düzene gireceğine ve eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, kısmetlerinin bol olacağına inanılmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada karısıyla kavga etmek ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına, yaralarına da merhem olacağına, insanlara her türlü yardımı yapacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına ve hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ancak devamının bir türlü gelmeyeceğine işarettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eski eşin karısıyla kavga etmek aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, parasının ve malının artacağına, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına alamettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada eski karısıyla kavga etmek şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, mühim bir hastalıkla mücadele edeceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top