Rüya Tabirleri / boşluk rüyaları / Rüyada karın boşluğundan vurulmak

Rüyada karın boşluğundan vurulmak

Rüyada karın boşluğundan vurulmak hem birincilik hem de kazanç getireceğine, güzel ve doğru işler yapacağına, fırsatların elden kaçırılacağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada karın boşluğundan vurulmak gördüyseniz

  • Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren gelişmeler dikkat gerektirebilir.
  • Diğerlerine istedikleri yoldan gidebilmeleri için özgür alan yaratmalısınız.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada karın boşluğundan bıçaklanmak iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments