Rüya Tabirleri / içki rüyaları / Rüyada kardeşi içki içerken görmek

Rüyada kardeşi içki içerken görmek

Rüyada kardeşi içki içerken görmek zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine rivayet eder.

Rüyada kardeşi içki içerken gördüyseniz

  • Bir yatırım size güvenli görünse bile, kendi payınıza düşen kısmı iki kere incelemenizde fayda var.
  • Vizyonu olmayan veya sizi anlayamayan kişiler tarafından engellendiğinizi veya önünüzün kesildiğini hissedebilirsiniz.

Rüyada erkek kardeşin içki içtiğini görmek başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına, berekete ve bolluğa kavuşulacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına delalettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kardeşle içki içmek onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, çok sayıda borca gireceğine, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kardeşin içki içmesi rüya sahibi kişi için parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Burcu

Rüyada kiz kardeşim içki içiyodu ben haram olduğunun bilinciyle kardeşime içme diyodum yinede içti ne demek acaba

Anonim

Rüyamda 5 erkek kardesim oluyodu en buyugu 11 yasinda hepsi erkek ama benim hic erkek kardesim yok. Sonra babam hepsine içki içirmiş , onlara bakmaya çalişiyorum .