Rüya Tabirleri / karanlık rüyaları / Rüyada karanlık tünel görmek

Rüyada karanlık tünel görmek

Rüyada karanlık tünel görmek içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, yeni iş kollarına girileceğine, geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, sonunda mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada karanlık tünel gördüyseniz

  • Haberleşmeler konusunda yaşayacağınız problemleri ise çevrenizdeki insanlardan yardım alarak çözümleyebilirsiniz.
  • Fikirlerinize katılmayan veya söylenilen her şeyin tersini savunan kişileri ikna etmek için çaba harcamanız gerekebilir.

Rüya alimlerine göre rüyada karanlık tünelden geçmek kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, kâbus gibi günlerin geleceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada karanlık tünelde koşmak zinaya ve yasak olana uzak duracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına rivayet eder.

Rüyada karanlık tünele girmek rüya sahibi kişi için büyük tartışmalar yaşayacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, herkesin rahat edeceğine, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına alamet eder.

Rüyada karanlık tünelden aydınlığa çıkmak rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, iyi gelir getiren işler yapılacağına, endişelerin son bulacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada karanlık tünelden çıkmak büyük atılımlar yapılacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, olur olmadık anlarda beyan edeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments