Rüya Tabirleri / baharat rüyaları / Rüyada karanfil baharatı görmek

Rüyada karanfil baharatı görmek

Rüyada karanfil baharatı görmek işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, yeni işlere gireceğine, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye rivayet etmektedir.

Rüyada karanfil baharatı gördüyseniz

  • Kendinizi işinize verebilirseniz sorunları kolayca çözebileceksiniz.
  • Size sorulan sorularla yüzleşmekten kaçınmayın.

Rüyada karanfil baharatı yemek rüya sahibi için haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments