Rüya Tabirleri / kar rüyaları / Rüyada kara kedinin üzerine atladığını görmek

Rüyada kara kedinin üzerine atladığını görmek

Rüyada kara kedinin üzerine atladığını görmek hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, maddi açıdan büyük bir zarara uğranacağına, onlara sanat öğreteceğine, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kara kedinin üzerine atladığını gördüyseniz

  • Yeni bir yöne ilerleyebilirsiniz.
  • Doğru araç gerece sahip olmak zaman kaybını engelleyebilir.

Rüyada kara kedinin üzerine basmak kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments