Rüya Tabirleri / kar rüyaları / Rüyada kar üstünde oyun oynamak

Rüyada kar üstünde oyun oynamak

Rüyada kar üstünde oyun oynamak huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına ve uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, onlar adına aç insanları doyuracağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kar üstünde oyun oynamak gördüyseniz

  • Duygularınızı göstererek, olumlu yönde ilerleyebilirsiniz.
  • Sürekli iş odaklı olmanız bazı kişilerin size olan ilgisini azaltabilir.

Rüyada denizin üstünde oyun oynamak rüyayı gören için eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına, yeni başlangıçlar yapacağına, ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, yaraların merheminin bulunulacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments