Rüya Tabirleri / kapı rüyaları / Rüyada kapıyı açık görmek

Rüyada kapıyı açık görmek

Rüyada kapıyı açık görmek yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, iş hayatının tamamen bozulacağına yorulur.

Rüyada kapıyı açık gördüyseniz

  • Yakın dostlarınızı gücendirebilirsiniz.
  • Maddi konularda iyi düşünerek yapacağınız bir yatırım sonucunda yüklü miktarda para kazanabilirsiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kapıyı açık unutmak yüklü bir miktar borç verileceğine, rüya sahibinin zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, tatsız günlerin geride bırakılacağına, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kapının açık kalması kişinin dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına, el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada komşu kapısını açık görüldüyse istediği zaman yeni işler kurabileceğine, kendi bildiğini okuyacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına alamettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kapıların açık olması garanti olacak makama oturacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, güzel bir yola çıkılacağına delalettir.

Rüyada kilitli kapıyı açık görüldüğünde kazancın eskisine oranla daha da artacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine yorulur.

Rüya tabircilerine göre rüyada hırsızın kapıyı açık bırakması manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, düzenli bir işe kavuşulacağına, şansın önünün kesileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada kapı açık uyumak meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, yanlış işler yapacağına, bol rızık sahibi olunacağına, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada oda kapısını açık görülmesi ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, uğradığı zararları telafi edeceğine yorulur.

Rüyada dış kapıyı açık görmek iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, ardından sevinçli bir haber alınacağına, stres atılacak aktiviteler yapılacağına, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada çelik kapıyı açık görmek yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, hayırlı başlayan işlerin kısa zaman içinde zorlaşacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeğine ve yaşanacak bir zıtlaşmadan ötürü motivasyon kaybı yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kapı açık bırakmak yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına, umutlarının bitmesine sebep olacağına yorulur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments