Rüya Tabirleri / fare rüyaları / Rüyada kapıda fare görmek

Rüyada kapıda fare görmek

Rüyada kapıda fare görmek kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, işlerine verimin hâkim olacağına ve yaşamına kolaylık geleceğine, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına işarettir.

Rüyada kapıda fare gördüyseniz

  • Olan biten olaylar ya da işaretler bazı konularda boşa kürek çekiğinizi ya da gayretlerinizin boşa gideceğini gösteriyor olsa da, boşa gitmeyecek.
  • Güzel bir davet, teklif ya da seyahat şansı söz konusu olabilir.

Rüyada evin kapısında fare görmek büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, işte de mutlu olunacağına, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments