Rüya Tabirleri / kapı rüyaları / Rüyada kapı önünde kum görmek

Rüyada kapı önünde kum görmek

Rüyada kapı önünde kum görmek büyüklerine karşı saygılı ve vefalı biri olacağına, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına rivayet eder.

Rüyada kapı önünde kum gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişilerin duygularınızı bilmesini sağlamanız veya yaşadığınız olayları paylaşmanız ilişkinizi kuvvetlendirebilir.
  • Evde tartışabilirsiniz.

Rüyada kapının önüne kum dökülmesi işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine, hırslarını kötü yollarla tatmin etmeye çalışan bir kişinin tam anlamıyla başa bela olacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments