Rüya Tabirleri / kan rüyaları / Rüyada kanın üstüne bulaşması

Rüyada kanın üstüne bulaşması

Rüyada kanın üstüne bulaşması gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına, zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine işaret eder.

Rüyada kanın üstüne bulaşması gördüyseniz

  • Kafa karıştırıcı hareketleri olan kişiler veya olaylar söz konusu olabilir.
  • Ev yaşamınızda insanlar sizden uzaklaşmak isteyebilir.

Rüyada kanın üstüne basmak rüya sahibi kişi için mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, rüya sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada kurban kanının üstüne sıçraması tatsız durumların yaşanacağına, işlerinde bir aksama yaşayacağına, rüya sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına, malvarlığının çok daha artacağına, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine ve iş arkadaşlarından destek görmediği için onlarla arasının açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments