Rüyada kamyonun uçurumdan düştüğünü görmek

Rüyada kamyonun uçurumdan düştüğünü görmek işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kamyonun uçurumdan düştüğünü gördüyseniz

  • İmajınızı güçlendirmeniz sizi istediğiniz konuma taşımakla kalmayıp isteklerinizi yerine getirmenize yardım edebilir.
  • Özel bir kişiyle ortak ilgi alanlarınızı tespit etmeniz veya geleceğe yönelik planlar yapmanız ilişkinizi güçlendirebilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kamyonla uçuruma yuvarlanmak bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kamyonla uçurumdan düşmek yeni bir karar alma sürecine girileceğine ve kurulmuş olan bir ortaklık yüzünden üst üste darbeler alınacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, evine huzur ve bereketin geleceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, bolluk ve bereketin artacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sonay

Karlı bir havada eşim kamyonunu park ediyo inip anneme para verip konuşurlarken kamyon kayıp uçurumdan aşağı düşüyo ben bağırıyorum eşime kamyon gidiyo diye ama eşim hiç duymuyo sonra uyandım

Enes

Kendim kullandigim tır ile uçurumdan uçuyorum ama bı dua ediyorum kelime işadet dahi herşey getirdim.

Kty

Virajlı bi yolda yürüyoruz yağmur yağmış yanımdakilere aman yavaş gidelim yollar virajlı yerler de ıslak diyorum bunu der demez arkamızdaki bir kamyon hızla viraja giriyo dönemiyo ve yoldan aşağı savruluyo. Yolun siğer tarafında aşağı kısımda da başka bir kamyon yukarı doğru ilerlerken yanıyo

Fahrettin

Kaza var ben yenim emir uğur abim yürüyoruz üçümüz bir kamyonun önüne çıkıyoruz emir ne oluyorsa aşağıda kalıyor vince bağlıymis kamyon benle uğur abim o ara kaldırıyor ve biz ustunde kalıyoruz ben kendimi bir yere çıkarıyorum icinde ölu biri var uzerini yüzünü kapatmışlar kan var uzerindeki bezde ben bağırıyorum polisler dursun diye birseyler atıyorum yukarıdan aşağıya o ara emirin sesi geliyor uğur abim sarılmış bi yere cok zor duruyor
Sonra birseyler atmaya devam edip bağırıyorum ve kalktim

Scroll to Top