Rüya Tabirleri / daire rüyaları / Rüyada kamu dairesi görmek

Rüyada kamu dairesi görmek

Rüyada kamu dairesi görmek şansının bahtının açılacağına, iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına vebazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kamu dairesi gördüyseniz

  • Henüz imzalar atılmadan veya bağlayıcı sözler verilmeden bir anlaşmaya, düzenlemeye ya da plana inatla bağlı kalmak doğru olmayabilir.
  • Evde ya da meslektaşlarınızla duygusal problemler yaşayabilirsiniz.

Rüyada kamuya atandığını görüldüğünde kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, maddi açıdan çok zorlanılacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına ve bu kişinin sağlığının yakın zamanda Allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kamuda işe başlamak kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, muradın yerine geleceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments