Rüya Tabirleri / çikolata rüyaları / Rüyada kalp çikolata görmek

Rüyada kalp çikolata görmek

Rüyada kalp çikolata görmek çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, az çalışarak çok gezeceğine, eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, istediği arabaya bineceğine, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kalp çikolata gördüyseniz

  • Sizin için iyi olmadığını ya da genel anlamda doğru bulmadığınızı belirttiğiniz konularda karşı taraf halen tepkisiz davranıyorsa yeni yollar denemeniz gerekebilir.
  • Tartışmaları fazla uzatmadan geçiştirirseniz olayların büyümesini önleyebilirsiniz.

Rüyada kalpli çikolata alınması maddi konularda kayıplar olacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı kalpli çikolata görüldüğünde çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine rivayet eder.

Rüyada kalpli çikolata yemek rüya sahibi kişi için hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, aile hayatının hayır getireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, daha bir sevileceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe Metin

Rüyamda annem kalpli çikolata veriyordu büyük kırıp yemeye başladığımda içinde kırmızı koyu bir jel olduğunu gördüm tadı gerçekten güzeldi annem ondan az kırdı verdi sonra gitti