Rüya Tabirleri / kalorifer rüyaları / Rüyada kalorifer petek görmek

Rüyada kalorifer petek görmek

Rüyada kalorifer petek görmek sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, saygı değer bir konuma çıkacağına, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına, aile ve iş yaşantısıyla ilgili sıkıntılı bir sürecin başlayacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kalorifer petek gördüyseniz

  • Diğerlerini değiştirmeye çalışmamalı kişisel gelişiminize ağırlık vermelisiniz.
  • İşbirliğine bağlı maceralara atılma amacını güden ya da hayalperest iş birlikleriyle ilgili tartışmalardan kaçınmalısınız.

Rüyada kalorifer peteği temizlemek rüyayı gören kişi için çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, sadece makamının değil kazancının da artacağına, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına delalet eder.

Rüyada sıcak kalorifer peteği görülmesi maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski kalorifer peteği görüldüğünde İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, sorunları başarıyla çözmeye, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına alamettir.

Rüyada kalorifer peteğinden su akması rüyayı gören için üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kalorifer peteği yanması daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada beyaz kalorifer peteği görmek kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments