Rüya Tabirleri / kalem rüyaları / Rüyada kalemle yazı yazmak

Rüyada kalemle yazı yazmak

Rüyada kalemle yazı yazmak iflasın eşiğine geleceğine, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, alım gücünün zayıflamayacağına, işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kalemle yazı yazmak gördüyseniz

  • Haddinden fazla iyimser kabuller ya da sizi inatçı şekilde geri çeviren kişilerle karşı karşıya kalabilirsiniz.
  • Bazı kişileri veya kültürleri daha iyi tanımanız hayata farklı gözle bakmanıza yardım edebilir.

Rüyada renkli kalemle yazı yazmak rüya sahibi kişi için darlık içine düşeceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kara kalemle yazı yazmak anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil kalemle yazı yazmak rüyayı gören için kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, müjdeli olaylar yaşayacağına, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına inanılmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kırmızı kalemle yazı yazmak sevdiği kimseden hayır göreceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına işarettir.

Rüyada kurşun kalemle yazı yazmak rüyayı gören kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine, hayırlı ve uğurlu gelecek girişimlerde bulunacağına, bir sebeple hem öz güven eksikliği yaşanacağına, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına işaret eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada siyah kalemle yazı yazmak sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, aksi takdirde çok üzüleceğine, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments