Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada kalbini elinde görmek

Rüyada kalbini elinde görmek

Rüyada kalbini elinde görmek kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, bazı konularda başarısızlık ile karşılaşılacağına, iç huzurunun yerinde olacağına, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, çok üzüleceğine ve daha sonra gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kalbini elinde gördüyseniz

  • Geneli ilgilendiren konular üzerine çalışabilirsiniz.
  • Olayların iç yüzünü görmeye ya da karşınızdaki kişileri doğru değerlendirmeye çalışmalısınız.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kalbini elinde tutmak zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına ve kendisini daha iyi hissedeceğine yorumlanır.

Rüyada insan kalbini eline alınması kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, zararlı kişilerden uzak durulacağına, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kalbini eline alındıysa elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine alamet eder.

Rüyada kalbinin elinde olduğunu görmek ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği bir kişinin büyük bir üzüntü yaşayacağına, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments