Rüya Tabirleri / kaka rüyaları / Rüyada kakanın üstünü örtmek

Rüyada kakanın üstünü örtmek

Rüyada kakanın üstünü örtmek stres içinde günler geçireceğine, ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kakanın üstünü örtmek gördüyseniz

  • Yeteneklerinize yatırım yapmalısınız.
  • Gerçekleri öğrenmenizi sağlayacak sorular sorarak buna göre hareket etmenizde fayda var.

Rüyada kakanın üstüne basmak istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, sorununu kolayca çözeceğine, üzüntüden sonra ferahlamaya, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kakanın üstüne oturmak ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, kişinin yüzünün güleceğine, bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine bu sayede hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına rivayet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada bebek kakasının üstüne bulaşması zarar getirecek bir kişi ile yola çıkılacağına, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına yorulur.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kakanın üstüne bulaşması hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine ve mutlu olacağına, dünya hayatından yana da razı geleceğine, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments