Rüya Tabirleri / akıntı rüyaları / Rüyada kahverengi akıntı görmek

Rüyada kahverengi akıntı görmek

Rüyada kahverengi akıntı görmek durgun giden işlerin açılacağına, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, bazen de rahat geçeceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına delalet eder.

Rüyada kahverengi akıntı gördüyseniz

  • Net olmayan durumları aydınlatıcı sorular sorulması gerekiyor.
  • Hayat görüşünüz veya birlikte zaman geçirmek istediğiniz kişiler farklılaşabilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada vajinadan kahverengi akıntı gelmesi maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments