Rüya Tabirleri / kağıt rüyaları / Rüyada kağıda mühür basmak

Rüyada kağıda mühür basmak

Rüyada kağıda mühür basmak başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, yeni bir karar alma sürecine girileceğine ve kurulmuş olan bir ortaklık yüzünden üst üste darbeler alınacağına delalet eder.

Rüyada kağıda mühür basmak gördüyseniz

  • Zayıf noktalarınızı açık etmemeye çalışmalısınız.
  • Bazı zorluklarla uğraşmak durumunda kalabilir, konsantrasyon sağlamakta güçlük çekebilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada beyaz kağıda mühür basmak ilim irfan öğreneceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, göreceği destekten dolayı moral bulacağına, kötü ve hasta günler geçireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments