Rüya Tabirleri / kafa rüyaları / Rüyada kafada kepek görmek

Rüyada kafada kepek görmek

Rüyada kafada kepek görmek hane içindeki huzurunun bozulacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına yorulur.

Rüyada kafada kepek gördüyseniz

  • Sınır koymak istediğiniz konular olabilir.
  • yani demek istediğim kendi içinizdeki ikilemlerin getirdiği zıtlaşmalar.

Rüyada bebeğin kafasında kepek görüldüyse para kazanmaya başlayacağına, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına yorumlanır.

Rüyada kafadan kepek dökülmesi rüya sahibi için sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına yorumlanır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kafadan kepek temizlemek çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, nice noksanlık içinde olduğuna, eşine söylediği yalanların ortaya çıkacağına, şansının ve bahtının döneceğine, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments