Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada kadınla namaz kılmak

Rüyada kadınla namaz kılmak

Rüyada kadınla namaz kılmak yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadınla namaz kılmak gördüyseniz

  • Bazı konularda fikir açıklamadan veya pozisyonunuzu almadan önce olayları her açıdan ele almanızda fayda var.
  • Ani kararlar almamalı ya da diğerlerini takip edebilmek adına ilerlememelisiniz.

Rüyada hamile kadının namaz kılması rüyayı gören kişi için sosyal hayatında da mutlu olacağına, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, onuruna ve şerefine leke süreceğine, mutlu ve keyifli hissedeceğine, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments