Rüya Tabirleri / badem rüyaları / Rüyada kabuklu badem görmek

Rüyada kabuklu badem görmek

Rüyada kabuklu badem görmek sevinç ve sürura, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, keyfin ve geçimin kalmayacağına, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine işaret eder.

Rüyada kabuklu badem gördüyseniz

  • Karşınızdaki kişileri istek veya ihtiyaçlarınız konusunda aydınlatabilir veya onayladığınız ya da onaylamadığınız konuların altını çizebilirsiniz.
  • Olumsuzluğu üzerinizden atıp, size keyif ya da ilham veren kişilerle bir araya gelmelisiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada kabuklu badem toplamak sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yerden kabuklu badem toplamak istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına, maneviyatın da zenginleşeceğine, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, yokluk içine gireceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada kabuklu badem ayıklamak işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına alamet eder.

Rüyada kabuklu badem alındıysa ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, toplum içindeki saygınlığının artacağına, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kabuklu badem kırmak müşkül durumların üstesinden geleceğine, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, bereketli bir döneme girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada kabuklu badem yemek kesesinin her daim dolu kalacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine, olmayacak hayallere kapılacağına, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına rivayet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments