Rüyada kabristan görmek

Rüyada kabristan görmek zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, zor bir döneme girileceğine, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine işaret etmektedir.

Rüyada kabristan gördüyseniz

  • İletişim biçiminiz, farkı yaratacak olan asıl şey olabilir.
  • İşinizle ilgili görevlere veya ortaya çıkartmaya çalıştığınız planlara ait alışılmadık fikirleriniz olabilir.

Rüyada kabristanda yürümek rüyayı gören kişi için her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına işaret eder.

Rüyada yeşil kabristan görüldüğünde kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına işarettir.

Rüya alimlerine göre rüyada kabristandan geçmek iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına, aile hayatının bozulacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada kabristanda uyumak ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına yorulur.

Rüyada kabristan ziyaret etmek rüya sahibi için kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kabristanda dolaşmak rüyayı gören için maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye, birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada uzaktan kabristan görülmesi ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına, hep dua edeceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada kabristanda ağlamak beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, bunun için Allah’a şükredeceğine, onlara değer vereceğine işaret eder.

Rüyada kabristanda yatmak rüya sahibi kişi için kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, insanlardan takdir toplayacağına, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına işarettir.

Rüyada gece kabristan görüldüyse maddi anlamda bir anda statü atlayacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, çok büyük bir çalışma yapılacağına alamet eder.

Rüyada kabristanda ev görülmesi gerçekleştirmek istediği şeyi gerçekleştireceğine, sırlarını kimseyle paylaşmayacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına yorumlanır.

Rüyada kabristanda köpek görmek işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına, keyiflerinin yerinde olacağına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, kendisini çok yıpratacağına ve üzüleceğine, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına işaret eder.

Rüyada aile kabristanı görülmesi kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına inanılır.

Rüyada kabristana selam vermek rüya sahibi için bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine, güçten ve takatten düşeceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, başa iş açacağına işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kabristanda gezmek işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine, tartışmalı durumların sona ereceğine, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve işlerinin açılacağına alamet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada kabristanda koşmak sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına işaret eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kabristana su dökmek her kararlarında onların arkasında olacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada kabristanda olmak kötü günleri geride bırakacağına, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine ve hayatının toparlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük bir kabristan görüldüğünde yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, kişinin rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine inanılır.

Rüyada eski kabristan görmek yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, ilişkiye huzurun geleceğine, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kabristan satın alınması bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, sevinçli bir haber alınacağına, çok büyük kısmetlere sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada kabristanda fatiha okumak kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, daha iyi anlaşır olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kabristan temizlemek yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, doğru yoldan çıkıldığı an itibariyle düşmanlarda artış görüleceğine alamettir.

Rüyada kabristana gitmek rüya sahibi için kazalara ve belalara yakın duracağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine yorumlanır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kabristanda namaz kılmak ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, yeni bir ilişkiye başlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada güzel bir kabristan görüldüyse uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına ve işlerinin ve çalışmalarının bu sebeple zarar göreceğine, çocuklar gibi mutlu olacağına, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine inanılır.

Rüyada kabristanda mezar aramak aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kabristan sulamak rüyayı gören kişi için aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, çevresindekilerle arasının açılacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, kazancının da eksilmeyeceğine inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top