Rüya Tabirleri / kabe rüyaları / Rüyada kabeyi yukarıdan görmek

Rüyada kabeyi yukarıdan görmek

Rüyada kabeyi yukarıdan görmek korkularının ve kuruntularının biteceğine, rahatının her zaman yerinde olacağına, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına, insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa Allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kabeyi yukarıdan gördüyseniz

  • Birine samimi ilgi gösterip duygusal olacaksınız.
  • Dostlarınız yüzünden bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır.

Rüya yorumlarına göre rüyada kabeye yukarıdan bakmak kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, maddi durumun daha kötü bir hal alacağına, işinize ve hanenize bereket geleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments