Rüya Tabirleri / kabe rüyaları / Rüyada kabeye bakarak namaz kılmak

Rüyada kabeye bakarak namaz kılmak

Rüyada kabeye bakarak namaz kılmak kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kabeye bakarak namaz kılmak gördüyseniz

  • Maddiyatçı yapıda olarak tanıdığınız bir insanın beklenmedik cömertlikleri sizi şaşırtabilir.
  • İlerlemek istiyorsanız nasıl hissettiğinizi göstermelisiniz.

Rüyada aynaya bakarak namaz kılmak rüyayı gören kişi için ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, sıkıntılarının günden güne artacağına, zorlukların ve kavgaların biteceğine, rüyayı gören kişinin keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments