Rüya Tabirleri / jandarma rüyaları / Rüyada jandarma karakol görmek

Rüyada jandarma karakol görmek

Rüyada jandarma karakol görmek hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, eğitimlerinin iyi olacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına, gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine yorulmaktadır.

Rüyada jandarma karakol gördüyseniz

  • Bildiğiniz yoldan ilerlemeniz, kumar oynamanızdan veya kısa yolu tercih etmenizden daha olumlu sonuçlar verebilir.
  • Her tür kınamadan kaçınmalısınız.

Rüyada jandarma karakoluna gitmek işine ve ailesine dört elle sarılacağına, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments