Rüya Tabirleri / istifra rüyaları / Rüyada istifra görmek

Rüyada istifra görmek

Rüyada istifra görmek çok rahat bir döneme girileceğine, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına alamet eder.

Rüyada istifra gördüyseniz

  • Bazı konuları hafife almak özel yaşamınızda sıkıntı yaratabilir.
  • Kendi yararınıza kullanamayacağınız işler için gereğinden fazla zaman veya para harcamamanızda fayda var.

Rüyada istifra edeni görüldüyse sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, hem amaçlarına nail olamayacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına delalettir.

Rüyada çok istifra etmek dini inançların güçleneceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, hanesindeki rızkın da artacağına tabir olunur.

Rüya yorumlarına göre rüyada yeşil istifra etmek nasıl bir hayat sürdüreceğine, verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, büyük özgüven kazanacağına, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada istifra etmeye çalışmak nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına inanılmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada sürekli istifra etmek korkularını ve şüphelerini yeneceğine, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada istifra yapıldıysa çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada istifra etmek rüyayı gören kişi için insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine, rüya sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada üzerine istifra edilmesi herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına bu sayede hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, zor zamanların geride kalacağına, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının istifra ettiğini görüldüğünde böylelikle yüzünün güleceğine, bazen de rahat geçeceğine, işleri büyütme sürecine girileceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, isteklerin tek tek yerine geleceğine, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına alamettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada istifra temizlemek çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, dünya malı edineceğine, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok daha iyi başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kusmak istifra etmek maddi gücünün de daimi olacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, kişinin başına kötü bir olay geleceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına yorulur.

Rüyada ölmüş birini istifra ederken görüldüğünde üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, büyük sorunlarla boğuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hasta birinin istifra ettiğini görülmesi alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine, büyük bir ferahlık yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölünün istifra ettiğini görüldüyse hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, büyük bir tartışma yaşamak sorunda kalacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eşinin istifra ettiğini görüldüğünde onu isyan noktasına getireceğine, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, rahat bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada sevgilinin istifra ettiğini görüldüyse büyük kazanç elde edileceğine, amaçlarına nail olacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, büyük paralar kazanacağına, orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğinin istifra ettiğini görülmesi sonunda da riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, çalışmalarının karşılığını alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş birinin istifra etmesi aile içinde saadetinin artacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz istifra etmek rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, en tepkedeki kimse olacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada annemin istifra ettiğini görüldüyse işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine delalet eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments