Rüya Tabirleri / atlet rüyaları / Rüyada ıslak atlet görmek

Rüyada ıslak atlet görmek

Rüyada ıslak atlet görmek sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, attığı her adımda zarara uğrayacağına, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına yorumlanır.

Rüyada ıslak atlet gördüyseniz

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren konulardan veya kulaktan dolma bilgilere göre hareket etmekten kaçınmalısınız.
  • İlişkilerin devam edebilmesi, uzlaşma yönünde göstereceğiniz çabaya bağlı olabilir.

Rüyada beyaz ıslak atlet görmek içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments