Rüya Tabirleri / deniz rüyaları / Rüyada iskeleden denize atlamak görmek

Rüyada iskeleden denize atlamak görmek

Rüyada iskeleden denize atlamak görmek yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada iskeleden denize atlamak gördüyseniz

  • Sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir.
  • Hızı arttırmak, tavuk yakalamak için aniden kümese koşmakla aynı anlama gelebilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada iskeleden denize girmek bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına, kısa sürecek olan bir projenin bazı aksaklıklar yüzünden gitgide uzayacağına, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine yorumlanır.

Rüya yorumcularına göre rüyada iskeleden denize bakmak mutsuz ve hasta olacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, eline geçen gelirin de çoğalacağına, hak ve din yolunu bırakacağına yorulur.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada iskeleden denize atlamak ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada iskeleden denize düşmek telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, evli erkek ise evinin bereketinin artacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments