Rüya Tabirleri / isim rüyaları / Rüyada isim yazılı kolye görmek

Rüyada isim yazılı kolye görmek

Rüyada isim yazılı kolye görmek haramdan ve zinadan uzak duracağına, daha bir sevileceğine, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada isim yazılı kolye gördüyseniz

  • Katılacağınız topluluklara ilişkin aktivitelerin karşılığını verebilir veya karşılığını görebilirsiniz.
  • Evinizi, gayrimenkullerinizi, yatırımlarınızı veya ailenizle ilgili endişelerinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada isim yazılı kolye takmak rüyayı gören kişi için yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına, bereketli işler yapacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nur

Rüyamda nişanlımın eşyalarına bakarken bir kolye buluyorum.Kolyede nişanlımın ismi ve müge yazıyor.Bende kolyeyi suratına fırlatıp gidiyorum.Neye yorulur bu rüya acaba ?