Rüya Tabirleri / işaret rüyaları / Rüyada işaret parmağının tırnağının uzaması

Rüyada işaret parmağının tırnağının uzaması

Rüyada işaret parmağının tırnağının uzaması büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, çok büyük ve güzel çalışmalar ortaya koyup büyük başarılar kazanılacağına, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine inanılır.

Rüyada işaret parmağının tırnağının uzaması gördüyseniz

  • Geçmişte size faydası dokunmuş kişilere yardımcı olabilir veya borcunuz olan grup veya topluluklara maddi manevi borcunuzu ödeyebilirsiniz.
  • Bazı konuların dışında kalmanız gerekiyor.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada işaret parmağının tırnağının çıkması çarelere ve çözümlere ulaşacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, gerçek dostluklarına odaklanacağına, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, zararlarını çok büyük çalışmalar gerçekleştirerek kapatmak zorunda kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada işaret parmağının tırnağının kırılması maddi açıdan dibe vurulacağına, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, işlerinin kısa zamanda açılacağına, işinde büyük başarı elde edeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada işaret parmağının tırnağının kopması makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine, iş hayatındaki başarılarının artacağına delalettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada işaret parmağının tırnağını kesmek çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rasim şahin

Ruyamda iki el tokalaşıyor tertemiz eller ve bayan elinin orta ve işaret parmağının ucundan tekrar tırnak cıkmış gibiydi