Rüya Tabirleri / iş rüyaları / Rüyada iş yapıp para kazanmak

Rüyada iş yapıp para kazanmak

Rüyada iş yapıp para kazanmak çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, hastalıklarının da şifasını bulacağına, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına, istediği herşeye kavuşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada iş yapıp para kazanmak gördüyseniz

  • Alışılmadık kişi veya yerlere yapılacak ziyaretler rutinin dışına çıkmanızı sağlayabilir.
  • Daha korumacı olabilir veya çocuklarla ilgilenebilirsiniz.

Rüyada iş yapıp para alınması lükse ve konfora kavuşacağına, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments