Rüyada iş arkadaşıyla telefonda konuşmak

Rüyada iş arkadaşıyla telefonda konuşmak kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, sevdiği insanla arasına mesafe gireceğine, hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada iş arkadaşıyla telefonda konuşmak gördüyseniz

  • Bağlayıcı sözler verilebilir.
  • Gizli ilişkilere eğilim artabilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada eski iş arkadaşıyla telefonda konuşmak büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine, unvan sahibi olacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments