Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada iş arkadaşının saçını kestirdiğini görmek

Rüyada iş arkadaşının saçını kestirdiğini görmek

Rüyada iş arkadaşının saçını kestirdiğini görmek çok büyük destek vereceğine ve zarara girmesine engel olacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına, düşmanını alt edeceğine, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada iş arkadaşının saçını kestirdiğini gördüyseniz

  • Size ait olmayan iş ya da sorumluluklardan kaçınmalısınız.
  • Maddi durumunuzla ilgili güzel fikirleriniz olabilir.

Rüyada iş arkadaşının saçını boyattığını görüldüyse çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına ve sonrasında dünyaevine gireceğine, hayata karşı cesaretleneceğine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, bir sebeple çok sıkıntı çekerek adının lekelenmesi gibi durumlara kadar ilerleyecek bir sorunlar yumağı ile karşı karşıya kalacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments