Rüya Tabirleri / tuz rüyaları / Rüyada iri tuz görmek

Rüyada iri tuz görmek

Rüyada iri tuz görmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, kişinin çocuk hasreti çekeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada iri tuz gördüyseniz

  • Rekabet veya mücadele gerektiren konuları stres nedeni görmemeli kendinize güvenmelisiniz.
  • Nostaljik anlar yaşayabilir veya duygularınızı saklamakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada iri tuz döküldüğünü görmek hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, mevkilerinin yüksek olacağına, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments